Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Kupiłem Nissana Skyline R34! Skyline vs Supra vs Huracan! | Wyścig na 1/4 mili!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Skyline R34 cieszy podwójnie kiedy kupujesz go za pół ceny!
A tak właściwie to za 1/3 ceny, bo na ogłoszeniach w Niemczech, bliźniacze sztuki można znaleźć po 65 000 €! Czyli 295 000 pln!
Podczas kiedy ja zapłaciłem 85 000 + 12 000 za turbo!
Naprawdę się cieszę mordy!

R34 toczy odwieczna, świętą, Japońską wojnę z Supra MK4!
W związku z tym, że jakimś dziwnym trafem posiadam oba i OBA W BLIŹNIACZEJ MOCY!
To sprawdźmy, które sobie lepiej poradzi!

Wyścig na 1/4 Supra Vs Skyline!
Wyścig z rolki.
Test hamownia…
A na koniec dołącza Lambo Huracan STO!

Myśle, że mimo choroby- wyszedł fajny, luźny, motoryzacyjny Vlog!

Trzymajcie się mordki!
Pozdrawiam!
PIONA!

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

48 thoughts on “Kupiłem Nissana Skyline R34! Skyline vs Supra vs Huracan! | Wyścig na 1/4 mili!

 1. Czy chory czy zdrowy- co tydzień, w sobotę o 14:00 moja armia czeka na film.
  Zgadza się? 😏😄

  Za 7 dni o 14- wlatuje film w którym W JEDEN materiał wcisnęliśmy CAŁA przeróbkę M3cs, które kupiłem od Isamu- po to abyście 17 grudnia mogli wejść do gry o wóz za blisko 800 000 PLN! 💰🤫
  Widzimy sie!
  Kocham i pozdrawiam! PIONA! ❤️👋🏽

 2. Ten test hamowania jest totalnie niemiarodajny, zblokowaliscie po prostu koła i suneliscie do przodu. Żeby ten test miał sens powinniście starać się tak hamować żeby koła się nie blokowały, bo zablokować koła to można nawet na słabych heblach

 3. Ja rozumiem że to adrenalina, że to Nissan Skyline R34! Wow odjazd, ale stonował byś te bluzgi bo tym psujesz cały ten smaczek z zobaczenia tego cuda techniki na twoim filmiku.
  Twoje bluzgi wywołały u mnie odruch wymiotny i przerwałem oglądanie.
  Łapka w dół oczywiście choć niestety.

 4. Kurrrde, ładnie ładnie, wydają kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych a ja mam projekt swojego unikatowego i wymarzonego auta za około 20-25 tysięcy złotych. Muszę spiąć dupę i się za to zabrać 😆

 5. Przepraszam czy mógłbym być twoim widzem który odda ci pieniądze dlatego gitara jeżeli tylko będzie miał ponieważ uwielbiam ciebie i serię szybcy i wściekli więc jeżeli byś się zgodził i chciałbyś oddać mi tego GTR to byłbym w stanie zapłacić resztę pieniędzy za niego jeżeli tylko bym miał ponieważ uwielbiam twoje filmy i serię szybcy i wściekli

Dodaj komentarz

Zadzwoń!