Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Mechanika samochodowa naprawy powypadkowe wulkanizacja Warszawa Auto Serwis Bokserska

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaAuto Serwis Bokserska ma swoją siedzibę w Warszawie, działalność prowadzimy od 2000 roku. Właścicielką firmy jest Bernadeta Kurek.

Specjalizujemy się w mechanice samochodowej, prowadzimy warsztat, w którym przeprowadzamy naprawy główne i bieżące oraz naprawy powypadkowe. Oferujemy serwis samochodów osobowych i dostawczych.

W zakres naszych usług wchodzi mechanika, blacharstwo, lakiernictwo, naprawa skrzyni biegów automatycznych i manualnych. Zajmujemy się naprawą oświetlenia samochodowego i elektroniki. Świadczymy usługi w zakresie wulkanizacji – sprzedaż i serwis opon oraz ich przechowywanie.

Zajmujemy się klimatyzacją samochodową, oferujemy jej napełnianie, odgrzybianie, naprawę i serwis.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: http://www.bokserska.com.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

One thought on “Mechanika samochodowa naprawy powypadkowe wulkanizacja Warszawa Auto Serwis Bokserska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!