Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Naprawy powypadkowe kontrola pojazdów sprawdzanie hamulców Lublin HMS Serwis

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaFirma HMS Serwis mieści się w Lublinie. Jesteśmy nowoczesnym centrum blacharsko-lakierniczym. Nasze doświadczenie to wiele lat działalności w branży.

Kompleksowo wykonujemy zlecenia na naprawy powypadkowe. Posiadamy autoryzację importera marki Nissan i Kia na naprawy blacharsko-lakiernicze, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Klienci mogą liczyć na samochód zastępczy na czas naprawy.

Prowadzimy również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Nasza oferta to sprawdzanie hamulców, zbieżności kół, zawieszenia, amortyzatorów czy ogólnego stanu podwozia pojazdu, w tym wycieku płynów, stanu tłumika i korozji.

Badania techniczne dotyczą samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, motocykli, przyczep oraz ciągników rolniczych.

Zapewniamy rzetelne wykonanie każdego zlecenia.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: http://hmsserwis.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

3 thoughts on “Naprawy powypadkowe kontrola pojazdów sprawdzanie hamulców Lublin HMS Serwis

Dodaj komentarz

Zadzwoń!