Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Naprawy powypadkowe samochodów osobowych i dostawczych Drywa Serwis Gdynia

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa#NaprawyPowypadkowe samochodów osobowych i dostawczych wykonujemy w Drywa Serwis w Gdyni. Działamy w branży od 1990 roku. Wykonujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, blacharska i lakiernictwa

Uczestniczymy w programie Acoat Selected, który współpracuje z 30 najlepszymi lakierniami w kraju. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność jakości wykonywanych przez nas usług.

Dysponujemy własnym warsztatem mechanicznym, blacharnią i lakiernią. Przyjmujemy auta uszkodzone, ale również powypadkowe, gdzie wykonujemy naprawy w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego. Na czas prac zapewniamy klientom auto zastępcze. Działamy również jako całodobowa pomoc drogowa – holujemy auta zepsute i takie, które uległy w wypadku.

Zapraszamy do skorzystania z usług warsztatu samochodowego Drywa Serwis oraz zajrzenia na stronę http://www.drywaserwis.pl/.

#blacharstwo #lakiernictwo #WarsztatSamochodowy #MechanikSamochodowy #NaprawyBlacharskie #PomocDrogowa #HolowanieAuta #lakiernik #UsuwanieZarysowań

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

2 thoughts on “Naprawy powypadkowe samochodów osobowych i dostawczych Drywa Serwis Gdynia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!