Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Najgorszy w karierze! Autolaweta po 2 milionach km. Remont blacharki. Czy jest dużo rdzy?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

31 thoughts on “Najgorszy w karierze! Autolaweta po 2 milionach km. Remont blacharki. Czy jest dużo rdzy?

  1. Majster jaki masz patent na konserwacje po blacharce żeby to chociaż przez 3 lata nie rdzewiało?, mówisz że na epoksyd (jakiej firmy?) dałeś na spawy noxudol auto-plastone i na to co dasz jeszcze? Bardzo mnie to ciekawi bo walczę z korozją od kilku nastu lat i jeszcze nie wygrałem

  2. W POlandeszu ,,silikon'' i te ,,opaski zaciskowe'' powinny być ściśle reglamentowane i sprzedawane tylko dedykowanym zakładom produkcyjnym i remontowym. Tylko. Stop patologii drogowej, stop druciarstwu.

  3. Klokkerholm kupowałem niedawno progi do Fiata Stilo, faktycznie gruba blacha i porządny ocynk, ale dopasowanie to jakaś patologia. Jednego przetłoczenia od dołu w ogóle nie było, na szczęście blacharz jakoś ogarnął, ale płakał ostro.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!