Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Jak ominąć OBOWIĄZKOWĄ rejestracje pojazdu. Poradnik krok po kroku

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Jak ominąć rejestrację samochodu a dokładniej zgłoszenie nabycia auta krok po kroku. Bez wychodzenia z domu bez stania w kolejce i za darmo.
Sposób tylko na używane i krajowe samochody.
Od dawna myślałem że każdy o tym wie a jak sie okazuje, nie wie tego prawie żaden kupujący.

Najlepsza porównywarka OC/ AC
http://bit.ly/3dHEzBg
Zbiórka na sprzęt do nagrywania filmików
https://zrzutka.pl/gkbbwr

Jeżeli macie sprawę piszcie
► znudzonyhandlarz@gmail.com
► www.facebook.com/ZnudzonyHandlarz/
► www.instagram.com/znudzonyhandlarz/

Oglądajcie, subskrybujcie, dodawajcie łapki i komentujcie 🙂
Dzięki za oglądanie i przeczytanie opisu do końca :))

———————————————————————————————————-
#rejestracja #zbycie #profil zaufany #handel #bmw #audi #znudzony handlarz #opel #diesel #benzyna #wojny samochodowe #autohandel #sztuczkihandlarzy #skupaut #samochody #e46 #e36 #e39 #taniesamochody #wrakrace #506629992 #vloghandlarza #merc #mercedes #podtlenek LPG #nabycie #pojazdu

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

26 thoughts on “Jak ominąć OBOWIĄZKOWĄ rejestracje pojazdu. Poradnik krok po kroku

 1. Mam inną sytuację, było zgłoszono zbycie, nowy właściciel nie zgłosił nabycia, zaraz ja chcę odkupić od niego i nie wiem jak z tym będzie. Czy da się zgłosić nabycie, kto poniesie karę, czy będę jeszcze miał z tym problem?

 2. Siema mam pytanie odnośnie przerejestrowania i chcialbym sie dopytac Ciebie jak Ty to widzisz , kupiłem osmiedziesiątkę na czarnych blachach , oczywiście zgłosiłem tylko nabycie pojazdu, czy muszę to przejestrowywac, ponadto właśnie poprzedni właściciel nie żyje jest wbity w dowodzie, ale oczywiście mogę o tym nie wiedzieć 😉 a szkoda czarnych blach wiadomo unikatowe już

 3. Niestety zdecydowana większość nie wie o tym, że nie ma czegoś takiego jak obowiązek przerejestrowania auta już zarejestrowanego. Dlaczego WK głośno o tym nie mówią ? Wystarczy sprawdzić ile rocznie aut jest przerejestrowywanych w PL i o jakich pieniądzach mówimy 😉

 4. jest napisane a nie pisze! Szkoda tylko że jak zakladasz gaz to i tak musisz przerejestrowac bo masz inne dane w dowodzie niz dane wlasciciela i nie moga Ci wpisac w dowod

 5. Witam.Czy jeśli zakupiony niedawno pojazd widnieje już na moim profilu "Mój gov" w zakładce moje pojazdy to czy musze jakoś zgłaszać nabycie ? Na mój prosty rozum myślę że nie ale tyle razy mnie te państwo zaskoczyło swoimi błyskotliwymi rozwiązaniami że wole zapytać .Pojazd był już zarejestrowany i użytkowany w Polsce i nawet w tym samym mieście.Dziękuje za odp

 6. A co w przypadku gdy auto jest zarejestrowane na właściciela, i ja jestem 7 posiadaczem auta z umowy na umowę, przy rejestracji okazało się że brakuje na jednym z dokumentów podpisu kupującego ale na umowie sprzedaży jest podpisany. I brak całej jednej umowy. Co zrobić w takiej sytuacji?

 7. Taki przypadek.Auto sprowadzone z Francji, kupione od polskiego handlarza. Przy próbie rejestracji pani czepila się że jest korektor biały na francuskim dowodzie i że nie zarejestruje.Pojazd ma tablice z Francji, dowód francuski nie przekreślony, ważny polski przegląd i polskie OC. Czy takim pojazdem po zgloszeniu nabycia jak pokazałeś w filmie mogę jeździć cały czas, czy muszę zarejestrować go do 30 dni od kupna od handlarza?

 8. Witam. Mam taki problem. Sprzedałem pojazd i chce isc do wydziału i zgłosić zbycie pojazdu. Wypełniam formularz wszystko ok. Problem w tym że mam umowę kupna sprzedaży na papierze napisaną a nie na oryginalnym druku. Przejdzie to???

 9. UWAGA to tylko część prawdy, nadal trzeba rejestrować w przypadku:
  1. Właściciel pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej jest obowiązany ZAREJESTROWAĆ pojazd na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w terminie 30 dni od dnia jego sprowadzenia ( zgodnie z art. 71 ust. 7 ustawy – Prawo o ruchu drogowym).
  2. Nadal nie posiadamy nowego dowodu rejestracyjnego ani tablic więc nie jesteśmy dopuszczeni do ruch po 30 dniach.
  3. Warunkiem dopuszczenia do ruchu pojazdu samochodowego, ciągnika rolniczego, pojazdu wolnobieżnego wchodzącego w skład kolejki turystycznej, motoroweru lub przyczepy jest ZAREJESTROWANIE pojazdu i zaopatrzenie w zalegalizowane tablice (tablicę) rejestracyjne, a w przypadku pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli również w nalepkę kontrolną (zgodnie z art. 71 ust. 2 ustawy – Prawo o ruchu drogowym).

  Pojazd sprowadzony z terytorium państwa niebędącego państwem członkowskim Unii Europejskiej, po dokonaniu zwolnienia pojazdu przez organ Służby Celnej do procedury dopuszczenia do obrotu, dopuszcza się do ruchu na okres 30 dni (zgodnie z art. 71 ust. 6 ustawy – Prawo o ruchu drogowym).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!