Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

SKUP AUT cz. 1: Kulisy pracy laweciarza

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaW 2015 roku skasowano oficjalnie 450 tys. aut. Drugie tyle trafia do szarej strefy. – A trafi jeszcze więcej. Teraz, gdy rząd podniesie ceny paliw, wielu osobom z terenów wiejskich nie będzie się opłacało odholowywać auta do autoryzowanej stacji. Samochód trafi do najbliższego, pokątnego warsztatu. Jego właściciel pozyska cenne elementy, czyli metal, a resztę spali. Tak zatruwa się środowisko. Mówi się tylko o oleju wylewanym do ziemi, a tymczasem nie mniej groźne jest zatruwanie powietrza – podkreśla Małyszko.

realizacja: Stefan Ronisz, Włodzimierz Szczepański
naTemat.pl 2017

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

27 thoughts on “SKUP AUT cz. 1: Kulisy pracy laweciarza

  1. Szanuję ich pracę ale z tymi ulotkami to przesadzają codziennie obligatoryjnie każdy samochód kilkunastoletni bez względu na stan techniczny otrzymuje kolejno ulotkę , generując niepotrzebne śmieci .

  2. Trzeba było normalnie wystawić na olx za np tysiąc złotych i jakiś Janusz do objazdòw na fuszki by kupił A nie karmić te hieny co skupują auta po 100zł gdzie sam kat warty 500zł

  3. Jak czytam komentarze pod takiego filmami to zawsze znajdzie się co najmniej kilka w którym ktoś że to auto mógł jeszcze sprzedać, że jakaś tam pojedyncza część jest warta więcej niż on wziął itd. wszystkie tego wypowiedzi to przejawy polskiego cebulactwa. Po pierwsze zanim by na to aut znalazł kupca mogło by minąć nawet parę miesięcy, a w tym czasie musiałby opłacać składki OC, więc w ogólnym rozrachunku pewnie zarobił by na nim tyle samo albo i stracił. Jak mniemam również z miejscem na zaparkowanie tego mogłyby być problemy. A dodatkowo problemem byłyby wszystkie oferty od januszków biznesu, którzy by grumasili że autu się przegląd kończy albo ubezpieczenie, że hamulce są słabe, łyse opony, silnik słabo ciągnie, duży przebieg albo nawet że jest mało paliwa w baku. A tak, facet pozbył się problemu jednym telefonem i nie musi się niczym martwić, nie musi wysłuchiwać jakiś głupich argumentów na to że to auto nie jest warte 1000 złotych, nie musi się z nikim umawiać na oględziny, na co często nie ma się czasu. Ja gdybym był na jego miejscu pewnie postąpił bym tak samo

  4. Ludzie sa przywiazani do aut bo latami sciułają? Czy on poważny. Nie po to kupujemy samochod by co dwa lata oddawać go na zlom za 300zl. Zresztą to są pośrednicy żerujący na niewiedzy. Jak osobiście zawieziemy samochód na zlom to dostaniemy duzo wiecej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!