Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Pożar na stacji ładowania samochodów elektrycznych

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaWięcej ciekawych momentów z życia elektryków: http://elektrykapradnietyka.com/z-zycia-elektryka/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

37 thoughts on “Pożar na stacji ładowania samochodów elektrycznych

 1. Każde stanowisko do ładowania powinno być odseparowane murkiem 1.5m i powinny być wbudowane czujniki dymu oraz dyszę z systemem gaśniczym. Myślę że powinno tak być na każdej takiej stacji.

 2. Może ktoś je naprawi…? Porażka te elektryki. Brawo Hołowczyc za prawdę o tych przereklamowanych zabytkach XXI wieku. Napewno ludzie trochę zmienia zdanie na temat tych aut rzekomo takich eko…

 3. Kup elektryka – napal nim w zimę 🙂
  Nie jestem aż tak krytyczna, jednak wypadki sprzed lat, że zbierane zużyte baterie też potrafiły w szkołach wybuchać – daje do myślenia.

 4. Ładowanie elektryka wprost na śmietnik ! Ekologia na pierwszym miejscu?! Ochrona środowiska bo spala się ekologicznie a nie jakąś benzynę czy olej napędowy! Ile samochodów z silnikiem spalinowym spłonęło na stacji benzynowej od początku istnienia motoryzacji? Elektryki coś chętnie się palą ale te pożary są eko!??!

 5. Stoisz na autostradzie w korku, jest lato. Dookola Ciebie same elektryki.
  I pomyśl sobie, że jeden z nich ma właśnie taką awarie.
  Dobrze, że mam diesla 😊

 6. Najbezpieczniejsze samochody diesle zniszczyli że się tym nie da jeździć do tego już nie są takie bezpieczne bo od dpf-u mogą się zapalić. Benzyniaki wiadomo benzyna łatwopalna do tego jazda na bombie w bagażniku w postaci lpg no i elektryki chyba jeszcze bardziej niebezpieczne i mniej przewidywalne od benzyniaków z gazem. Ludzi jest za dużo? No i ile węgla do tego trzeba spalić aby naładować takiego elektryka plus utylizacja takiej baterii.

 7. Nareszcie ktoś odsłonił czarną strone tych elektrycznych samochodów ! Na pewno ogień był ekologiczny i produkty spalania też – szkoda że tak mało aut się ekologicznie spaliło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!