Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Pomoc drogowa Warszawa Centrum Napraw Powypadkowych Jarosław Badowski

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaCentrum Napraw Powypadkowych Jarosława Badowskiego to firma z Warszawy, założona w 2014 roku. Specjalizuje się w całodobowej pomocy drogowej, którą wykonuje przez cały tydzień. Na lawetach przewozi samochody osobowe i dostawcze, w tym pojazdy z zablokowanymi i urwanymi kołami. Lawety nadają się też do przewożenia samochodów zabytkowych i sportowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. W ramach współpracy ze znanymi ubezpieczalniami możliwe jest bezgotówkowe skorzystanie z lawety. Na czas naprawy klienci otrzymują samochód zastępczy.

Oferta przygotowana przez firmę to również wyciąganie aut z rowów i błota, awaryjne otwieranie i odpalanie samochodów z wyładowanymi akumulatorami. Pracownicy pomocy drogowej wymieniają też koła i dokonują drobnych napraw na drodze.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie firmy. Więcej, w tym cennik usług, znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.autopomoc24h.com/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

One thought on “Pomoc drogowa Warszawa Centrum Napraw Powypadkowych Jarosław Badowski

Dodaj komentarz

Zadzwoń!