Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Opuszczone złomowisko – Samochody, które już nigdzie nie pojadą… // Muzeum SKARB NARODU

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaKolejna podróż w czasie tym razem przenosimy się na opuszczone złomowisko z przełomu lat 90 i 2000. Znajdują się tam samochody, które zalegały na parkingach. Mimo, że dla wielu osób to kawałek historii to w tamtych czasach nikt na to tak nie patrzył. Tak jak dziś nikt nie przejmuje się porzuconą Astrą 1, tak wtedy nikt nie zawracał sobie głowy starym Maluchem czy dużym Fiatem. Miejsce jest niezwykłe ale w takiej postaci. Cudowny sojusz natury z motoryzacją, natury, która odbiera co jej.
a tu link do drugiej części https://youtu.be/4jo4cgufo_Q

Oglądajcie, komentujcie i SUBSKRYBUJCIE!

Zajrzyjcie na naszą stronę https://muzeumskarbnarodu.pl/ tam cykliczne publikacje o klasykach motoryzacji oraz nowości ze świata motoryzacji.

* * *
Muzeum Motoryzacji SKARB NARODU
Miejsce dla miłośników klasycznej motoryzacji.
https://muzeumskarbnarodu.pl/

FB | INSTAGRAM – @skarb.narodu
#MuzeumSKARBNARODU

* * *
Produkcja video: MinimalnaProdukcja;
Kamera: Artur Perzanowski;
Montaż: Michał Olszak Allshack;

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

48 thoughts on “Opuszczone złomowisko – Samochody, które już nigdzie nie pojadą… // Muzeum SKARB NARODU

  1. Witam niech Pań marzy mam też marzenia podobne co Pań dotyczące tych dawnych aut ja chciałbym je wszystkie ocalić przywrócić na drogi już nie mogę patrzeć na te dzisiejsze pojazdy proszę nagrywać filmy wspaniałe Pań prezentuje pozdrawiam

  2. Niesamowita kolekcja gratów! Pamiętam jak jako dziecko spacerowałem z rodzicami po lesie i znaleźliśmy wtedy nowego podprowadzonego Fiata 125p w środku lasu, na drugi dzień już stała sama karoseria a na trzeci zostały szczątkowe ilości xD A może te auta są napromieniowane i ktoś je porzucił jak to miało miejsce po katastrofie w Czarnobylu?

  3. To są samochody najprawdopodobniej zlat 80 tych pochodzące z masowych kradzieży i ten łaś jest najprawdopodobniej gdzieś prawdopodobnie pod Lublinem i słyszałem coś na ten temat a jeżeli chodzi o tą spomnianą podłogę co pan pokazał to jest najprawdopodobniej od jakiegoś bardzo starego kaszlaka i nie należ się takimi starymi lumpami pszejmować tylko te pognite stare lumpy pozawozić na złom i była by za to jakaś kasa niż mieć po tym jakieś niechciane problemy i kłopoty pozdrawiam twórcę tego filmiku mile i serdecznie 👍👍👍👍👍

  4. Jestem ciekaw jaki był zamysł takiego "parkingu". Bo z tym zbieraniem zalegających maluchów z ulic to rozumiem. Ale po co zostawiać takie auta jak np. ten polonez prima. No bo w tamtych czasach to jeszcze były auta codziennego użytku prawda? One miały tam z 15 lat ale jeszcze chyba były użytkowalne. Ciekawe miejsce.. Fajnie by było odwiedzić je osobiście.

  5. Dlaczego tego nikt nie uprzątnie? Przecież to można spokojnie do hutu sprzedać, a sporo elementów zwyczajnie sprzedać. Szyby, lampy, klamki, czy inne elementy.

  6. Smutny widok i nie chodzi o srodowisko (to zapewne teren prywatny) ale ze sporo czesci sie marnuje. Wlascicielem nie jest ktos kto czuje sympatie do starej motoryzacji tylko "szrociarz" ktory wycisnal co się dalo a teraz ma przepraszam wyj…ne.

  7. 26:22 Cholera ja mam nivę ale na szczęście trzymam ją na podwórku za zamkniętą bramą więc chyba nigdzie nie pojedzie w nocy żeby zaciągnąć jakiegoś maluszka na cmentarzysko – chociaż kto ją tam wie – hak ma… czasy się zmieniają i teraz zamiast straszyć dzieci czarną wołgą to będą straszyli ładą nivą…

  8. Podejrzewam, że niewiele z tych porzuconych aut nadawałoby się jeszcze do sensownej odbudowy, ale byłoby raczej skarbnicą części, a raczej detali do odbudowy innych, tych lepiej zachowanych. Jeśli ktoś kiedyś zdecyduje się to miejsce (i wiele innych podobnych) uprzątnąć to niestety pojedzie to do huty zamiast wzbogacić zaplecze niejednego muzeum motoryzacji. Przykre…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!