Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaNasza grupa:
https://www.facebook.com/groups/524837507920390/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

20 thoughts on “Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.

  1. Są auto kasacje w Norwegii na których można kupić części bez problemu. Sam pracuję na kasacji pojazdów w Norwegii, nie ma szans kupna całego auta z takiego szrotu, wszystkie muszą zostać skasowane, taki kraj, a w większości szrotów nie sprzedają żadnych części żeby nie było wycieczek i rozkręcania, po prostu spuszcza się wszystkie płyny ustrojowe i całe auto gniecie w kostkę.

  2. 2:00 ta "fajna gablota" to ford econoline chyba F-150, mieliśmy takie cacko w firmie z silnikiem V8 5.7 litra, jazda jak w domowym fotelu z "wysuwanym podnóżkiem", w dalekie trasy to miód z boczkiem .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!