Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Naprawy powypadkowe Warszawa Andrzej Wielgo

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa#NaprawyPowypadkowe w formie bezgotówkowej oferuje warsztat blacharsko-lakierniczy z Warszawy założony przez Andrzeja Wielgo. Tutaj kierowcy skorzystają nie tylko z serwisu, ale także z pomocy przy wypełnianiu dokumentów dla ubezpieczalni. Usuwanie wgnieceń lub regeneracja lakieru, to usługi, które warsztat może zrealizować z OC lub AC sprawcy wypadku.

Na miejscu blacharze i lakiernicy skutecznie regenerują poszczególne elementy nadwozia i karoserii. Naprawiają elementy plastikowe i zderzaki, a także wymieniają szyby oraz polerują i odnawiają lakier. Są w stanie wykonać zarówno proste prace serwisowe związane z likwidacją niewielkich wgnieceń, jak i skomplikowane naprawy mające na celu przywrócenie pierwotnej konstrukcji całego nadwozia.

Zapraszamy do kontaktu z warsztatem z Warszawy.

#lakiernik #blacharz #BlacharstwoSamochodowe #LikwidacjaSzkódPowypadkowych #OdnowaLakieru #NaprawyBlacharskie #NaprawaElementówPlastikowych #UsuwanieWgnieceń #OdnowaLakieru

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!