Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Naprawy powypadkowe kontrola pojazdów sprawdzanie hamulców Lublin HMS Serwis

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaHMS Serwis to profesjonalne centrum blacharsko-lakiernicze, które mieści się w Lublinie. Działamy na rynku branżowym nieprzerwanie od 2011 roku.

Realizujemy zlecenia na kompleksowe naprawy powypadkowe. Nasza firma otrzymała autoryzację importera marki Nissan i Kia na naprawy blacharsko-lakiernicze, gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapewniamy, że na czas naprawy, udostępniamy nowy samochód zastępczy.

Dodatkowo prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, motocykli, przyczep czy ciągników rolniczych. Nasza oferta obejmuje, między innymi sprawdzanie hamulców, zbieżności kół, zawieszenia, amortyzatorów czy sprawdzanie ogólnego stanu podwozia pojazdu (wycieki płynów, stan tłumika czy korozja).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji: http://hmsserwis.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!