Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Naprawa iPhone – ile to kosztuje, ile można zarobić?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa👇Rozwin opis!👇

Chcesz być zawsze na bieżąco i dostawać powiadomienia o live?
Subskrybuj ➡️ https://bit.ly/30Yq6bf

Kontakt: youtube@ifixthis.pl

Wsparcie kanału
https://tipply.pl/u/rafalbielawski

Support the stream: https://streamlabs.com/rafalbielawski

Paypal https://paypal.me/pools/c/8flQU8cSRy


Zapraszam również na:
ⓕⓐⓒⓔ https://www.facebook.com/ifixthis.eu/
ⓘⓝⓢⓣⓐ https://www.instagram.com/ifixthis.pl/


Muzyka
Bluntin Jarantino
https://www.facebook.com/bluntinjarantino
https://soundcloud.com/bluntinjarantino
https://www.mixcloud.com/Bluntin_Jarantino
https://www.instagram.com/bluntin_jarantino
https://open.spotify.com/artist/5D6jVtbYbkYhdX6uWobYbl


🛠 Wyposażenie którego używam w serwisie:

Stanowiska – https://bit.ly/316DOIo
Mata ESD – Renex
Stacja Hot Air – JBC JTSE-2QA Weidinger – https://bit.ly/2YB3boa
Drugi Hot Air – Quick 861DW
Stacja lutownicza – JBC – CD-2BE Kit Weidinger https://bit.ly/2OqpcC7
NANO Stacja lutownicza – JBC – NANE-2C Weidinger https://bit.ly/2Zi6z4q
Groty JBC – …
Micro lutownica – JBC T210A
Topnik – ROl0
Pincety – Dumont, PIERGIACOMI, BERNSTEIN
Plecionki – aktualnie Chemitornics 2.5mm oraz 1.5mm
Pasta lutownicza – Koki lub Worton
Skalpel – Ostrza Olfa
Cleanser – IPA
Czyściwo
Kable do testowania płyt – własne wykonanie
Zasilacz – Rigol DP832 hacked
Miernik – Brymen BM867s
Mikroskop: aktualnie Amscope …
Podstawki PCB – …
Odciąg oparów – Bofa by Weidinger WLA250s https://bit.ly/317S5oh

🎥 Sprzęt do nagrań:

Mikroskop – Sony a6000
Biurko kamera – iPhone X 64GB
Biurko/mikroskop kamera – iPhone 7Plus 32GB
Biurko 2 – iPhone 7 32GB
Zasilacz kamera – Logitech C920
Lutownice kamera – Logitech C920
Widok ogólny – Sony a5100
Przechwytywanie video HDMI – 2 x grabber HDMI-USB3.0
Blackmagic Design Intensity Pro 4K
Interface Audio – Scarlett focusrite 2i2 1st gen
Mikrofon – Mikroporty Saramonic UwMic9
Słuchawka BT – ufundowana przez widza, dzięki sritek sritkowy!
Kabel Lightning PeAk II 300B Adam elements ufundowany przez https://www.instagram.com/mr.irepair/
#iFixThis #naprawa #iPhone

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

28 thoughts on “Naprawa iPhone – ile to kosztuje, ile można zarobić?

  1. weller ma plusy i minusy

    bardzo lekka kolba, bardzo szybko sie nagrzewa, ale ma tak mały rant na łączeniu uchwytu z częścią grzejną, że łatwo sie przyjarać, niemal nie wyczuwalne gdy jest się skupionym

  2. Czytam komentarze i ręce mi opadają. Płacicie przede wszystkim za wiedzę i doświadczenie, proszę nie przeliczać tego na czas czy koszt uszkodzonych układów. Jeśli ktoś uważa że to jest dużo to niech sobie zakupi stację lutowniczą, topniki, plecionki, śrubokręty, mikroskop, termowizję, oprogramowanie i całe to wyposażenie warsztatu a potem sam naprawi swój telefon. Jeden chce pracować miesiąc na etacie i zarabiać 4000 a drugi naprawi kilka telefonów pracując pięc dni w miesiącu. Jest wolność a do naprawy elektroniki nie jest wymagane specjalne pozwolenie więc naprawiajcie i zarabiajcie – droga wolna.

  3. Powiedz mi bo nigdy nie rozumiem po wylutowaniu zwartych/uszkodzonych kondensatorów jak sprawdzić jaki tam wstawić? zmierzyć pojemność multimetrem na funkcji pojemności? 😀 nie do wszystkiego są schematy…

  4. Dobry Wieczór. wiele razy podkreśla Pan , że ważne jest żeby ładować dobrym kablem i dobrą ładowarką. No i zrodziło mi sie pytanie jaką ładowarkę , która wspiera ładowanie ip11 18 Watowe oraz kable mógłby Pan polecić z "czystym sumieniem"???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!