Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Lekcja blacharstwa #1- Metody wspawywania reperaturek samochodowych – teoria i praktyka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaCelowo nie piszę o wstawianiu reperaturek bo nie omawiam choćby zgrzewania czy lutospawania.
Tutaj wyjaśniam co i jak z tymi blachami jest i dlaczego należy używać konkretnej metody

Krótko i na temat – blachy poszyciowe (np reperaturki) spawamy na styk, chyba że w oryginale było inaczej
Zakładkę stosujemy tam, gdzie była oryginalnie

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

33 thoughts on “Lekcja blacharstwa #1- Metody wspawywania reperaturek samochodowych – teoria i praktyka

 1. Proszę o radę jak spawać reperaturki na nadkolu, od strony bagażnika, na zakładkę, czy na styk oraz jaką nazwę nosi ta pasta konserwująca, która pod wpływem ciepła konserwuje spawane miejsce. z góry dziękuję za radę.

 2. Cześć! Kto by pomyślał że Twoja pasja przetrwa tak długo. Wpisałem sobie coś w wyszukiwarkę i wyskoczył ten film. Patrzę i myślę … znam tego gościa hehe. Pamiętam jak ze 100 lat temu na czacie konin lm posługiwałeś się loginem Garbusiarz :). Pozdrawiam! A no i bardzo cenna wiedza. Chętnie bym wpadł do Ciebie na lekcje bo marzy mi się restaurowanie Volvo P1800

 3. jestem kompletnie zielony w blacharstwie, za 2 miesiące zaczynam praktyki jako blacharz i przez wakacje staram się przyswoić jakąś wiedzę, myśli pan że taki okres czasu starczy na nauczenie się choć czegokolwiek? jeśli tak, z czego mógłbym brać wiedzę?

 4. Bardzo ciekawy film. Przyda mi sie to choćby dla zrozumienia, dlaczego jeden blacharz zrobil mi naprawę (przyczyną korozja), po której samochód jeździł długie lata, a drugi tak wymienił próg, że po dwóch latach wymieniałem ponownie. We własnym zakresie za blacharstwo się nie zabiorę, ale filmik warty obejrzenia, tym bardziej, że prowadzony przez rozsądnego człowieka.

 5. Super trafiłem! Wlanie szukałem wiedzy ma temat blacharstwa biorę się za remont "kaczki”
  Chce to zrobić sam dla siebie ,a jak wyjdzie tak wyjdzie ! Nic tak nie cieszy jak własna praca !
  Dzięki twój kanał sporo mogę się nauczyć i muszę pozbierać graty dostawkę mig ( 2000pln mam nadziej ze uda mi się cos kupic ) , gietarka , szlifierka , i pewnie coś jeszcze do wycinania starej blachy 🤔
  Pozdrawiam i zdrowia życzę !

 6. Przyjacielu, Ty chyba kończyłeś pedagogikę na jakimś uniwersytecie , bo potrafisz świetnie przekazywać posiadaną wiedzę . Spokojnie , rzeczowo i powoli. Aż chce się słuchać i można wszystko zrozumieć, szczególnie, że posługujesz się praktycznymi próbkami. Niektórzy ludzie na YT chociaż umieją wiele, to wypowiadają słowa niedbale i z prędkością karabinu maszynowego – nie można tego słuchać ani zrozumieć. Szkoda, że tak późno odkryłem Twój kanał. Zamierzam zająć się swoim pordzewiałym autem i doprowadzić go do stanu świetności . Niech tylko przyjdzie wiosna. Na razie oglądam wszystkie odcinki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!