Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaPrzedstawiam pomysł na drobną naprawę blacharską w samochodzie leciwym którego nikt za drobne nie będzie chciał naprawiać gdyż warsztaty obłożone są drogimi naprawami .
Drobna naprawa blacharska w systemie Adam Słodowy – w dzisiejszych czasach samodzielna naprawa lub oddanie samochodu na złom bo warsztat takiej drobnicy się nie podejmie lub za równowartość samochodu 🙂
Postanowiłem zrobić to systemem na działkowca więc bez użycia spawarki jak i wszelkich neandertalskich metod typu żywica epoksydowa z włóknem szklanym czy szpachlówka z włóknem szklanym – ma być blacha i to z jak najmniejsza ilością szpachli .
Pacjent to Golf 4 kombi i typowa usterka w tym samochodzie czyli skorodowana tylna klapa a więc naprawa skorodowanego poszycia klapy bagażnika z wykorzystaniem dostepnych części od innego modelu samochodu .
#naprawaklapybagażnika #korozja #naprawaskorodowanejblachy

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

48 thoughts on “Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)

 1. Szczerze przyznam, że nie znam się za bardzo na takich naprawach. Gdyby coś się takiego stało z moim autem to pewnie zgłosiłabym się do profesjonalnego serwisu tak jak na przykład AutoGamma. Natomiast podziwiam osoby, które mają takie umiejętności, że mogą usunąć usterkę własnoręcznie.

 2. Czy ten klej Bolla wystarczy i bedzie wystarczajacy ze szpachla uniwersalna by utrzymac w całości klapę z tym paskiem blachy – np od naprężeń i drgań przy trzaskaniu klapa?

 3. mi tam klapa bagaznika w golfinie 4 sie trzymaaaa nawet sladu rdzy a stoi na deszczu jezdi po soli w zimie i smiga jestem z niej dumny co prawda ma juz problemy ze skrzynią bo pan mehcanik profesjonalista za cene nowej szkrzyni stwierdzil ze ją zregeneruje

 4. Działać działa, bez przegrzewania spawarką wolniej będzie rdzewieć, raczej mniejszym kosztem pracy i finansów, do napraw karoserii i elementów estetyki bardzo fajna alternatywa. Spoko się ogląda, kreatywnie ,Pozdrawiam.

 5. Qurcze, a pomyśleć co jesteś szczęśliwym posiadaczem sprzętu WIG 😉
  Wziernik do podglądania rudej koryguje podstawowy a łatwy do zauważenia konstrukcyjny feler czyniący z tej klapy element pożądany :)) brak ścieków;)

 6. Jak na naprawę "garażową" to bardzo dobrze poszedłeś do tematu.Mała rada na przyszłość dla Ciebie, nie wiem jakiej szpachli użyłeś, ale z reguły szpachlę przyciera się na sucho.

 7. Passat i wszystko jasne, zamiast wymienić klapę to januszuje, na osiedlowej drodze między wsiami odpadnie i komuś krzywdę zrobi 🤦‍♂️🤦‍♂️ ale oszczędzone 50 zł…. 🤣

 8. Przy takim tymczasowym rozwiązaniu, to dziury ja bym oczyścił, wnętrze czymś antykorozyjnym zachlapał (o ile w ogóle) i całość zaszpachlował… nie prościej ? Nie szkoda czasu na wycinanki ?

 9. Na rdzę użyj NEUTRALIZATOR RDZY Coo-Var Rust Converter V607 – zastosowanie przemysł motoryzacyjny i morski jest niesamowity. Do nanoszenia bezpośrednio na rdzę

 10. męczysz się i męczysz – trzeba pojechać do miasta i zahamować jakiejś wściekniętej babie gadającej przez komórkę i robiącej makijaż z balejażem jednocześnie – i "PZU" by ci tę sprawę załatwiło z tą klapą profesjonalnie a i kolejna "kierowczyni" nauczyła by się prowadzić auto 😉 ps. Ale szczerze mówiąc liczyłem na to, że bez dziadowania jak panicho dorobisz to z nierżawiejki przy pomocy nowej spawarki 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!