Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Koreański sprzęt już w Polsce

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaUroczystość, podczas której przedstawiciele polskich władz odebrali sprzęt wojskowy koreańskiej produkcji, odbyła się na terenie …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

31 thoughts on “Koreański sprzęt już w Polsce

 1. South Korea's defense industry is the result of 70 years of investment to prevent invasion by North Korea and China.

  South Korea has been preparing for an all-out war between North Korea and China and developing a weapons system.

  (North Korean and Chinese weapons are based on Russian)

  Seoul's K2 tanks and K9 self-propelled guns were designed to respond to Pyongyang/Beijing armed with Russian tanks and artillery,

  operate in action, and prepare for all-out war.

  Seoul invested in the automobile industry to build tanks and armored vehicles, in the electronics industry for missiles,

  in the shipbuilding industry to build battleships, in the chemical industry to manufacture ammunition and shells,

  and in the steel industry to get this steel.

  Seoul built a multi-purpose dam to supply the industrial water and electricity needed for these factories,and the Gyeongbu Expressway (connecting Seoul and Busan port)

  was built to transport weapons from Changwon Industrial Complex (military plants such as K2/ K9).

  In case of emergency, ports such as Busan Port, Masan Port, and Ulsan Port were reorganized to bring in wartime reinforcements from the U.S. military and Japan

 2. K2 super. Ale K9 są nam niepotrzebne. Powinniśmy zainwestować w moce produkcyjne i zamówić setki Krabów. Jak widać na Ukrainie automaty ładowania są zbędne, a nawet obniżają wartość haubicy na polu walki. Widać to doskonale na przykładzie PzH2000.

 3. A poza pojazdem, przywieźli zostawy do serwisowania tego ? Mamy od razu części zamienne, serwisantów, elektroniczne zaplecze dla tego sprzętu ? Na froncie jedzie jeden czołg i 16 pojazdów zaopatrzenia we wszystko czego mu potrzeba- bez 16 kategorii zaopatrzenia dla pojazdu bojowego to tylko jednorazówka (do tego bez amunicji)

 4. Widać w podejściu koreanczykow że lekceważą te nasze pacynki rządowe. Kto zna trochę koreanska kulturę to to wyczuwa. Oni uważają Polaków za głupców. Jestem pewien że kontrakt jest dla nich bardzo korzystny że szkodą dla Polski. Wystarczy popatrzeć na twarze naszych bufonów. Czy oni potrafią coś korzystnego wynegocjować? Napewno nie.

 5. Czy ktos beknie za zniszczenie polskiego przemysłu zbrojeniowego? Ja pamiętam, jak mówiono że nie jest nam potrzebny bo jesteśmy w NATO i Unii.

 6. Zabawne. Koreańczycy szybciej dostarczyli sprzęt niż nasze urzędy i instalatorzy są w stanie podłączyć mnie do gazu. Od pół roku przerzucają się papierami. Kraj z kartonu ale armaty są.

 7. Raptem ci co rozwalali polski przemysł teraz stali sie zwolennikami własnej produkcji. A co polskiego wyprodukowano za rzadow PO lskich? Kadłub orp gawron za cene gotowca np z Korei. A moze stare leopardy ktore sa modernizowane w tepie 20 sztuk rocznie, to ile czasu by zajeła budowa 1000 sztuk? Polska straciła kompetencje w temacie budowy np czołgow dawno temu choć to co budowano to była modernizacja t72 a nie nowoczesny czołg. Najlepiej im wychodzila faza analityczno koncepcyjna czyli czas kopert.

 8. Skandal! Mając swoją jedną z najlepszych na świecie Błaszczak kupuje zagraniczną haubicę. A wystarczyło przekierować te pieniądze do polskich fabryk. Będziesz siedział Błaszczak!

 9. Jak mozna robic zakupu w sklepie , bez testowania czolgow na wlasnym terytorium i laboratorium i 4 porach roku zwlaszcza zime , niby byli w koreji , Blaszczak i generalowie bazuja na Norwegach , tam byly testowane zima ale nie znamy opini testow norweskich, jedynym wytlumaczeniem jest polityka +$$ +?

 10. Ludzie kraj który się chce obronić musi mieć swoje własne, własnej produkcji bo inaczej? naprawy?? amunicja??? przeszkolenie na kilku rodzajach sprzętu????? Nooooo upadek murowany a może to jest celem??? Kto wie????

 11. Kraj który nie ma własnego przemysłu zbrojeniowego to już jest po. Przed drugą wojenką była bardzo, bardzo podobna sytuacja, propaganda głosiła jesteśmy silni, zwarci i gotowi a jak naprawdę się skończyło??? Około sześciu milionów Polaków straciło życie i i ponad połowa terenu kraju przepadła. Czy do tego samego nie prowadzą???????????

 12. Dzisiaj wyładowali w polskim porcie a jutro będzie na ukrińskim froncie ale długi zostaną w Polsce na kontach Polaków bo czego nie robi sie dla "Panów z chazarskiej UPAdliny"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!