Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Jak wygląda złomowanie samochodów? | Megamot

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaNa nasze ulice wyjeżdżają codziennie setki pojazdów. Starsze roczniki samochodów ciągle są zastępowane przez nowsze modele. Zapraszamy na premierowy odcinek programu “Od A do Zet”, w którym przyjrzymy się procesowi złomowania aut. Dowiemy się jak wygląda proces oddania i wyrejestrowania samochodu na złomowisku, jaki i czy wszystkie samochody są złomowane, oraz jak wygląda sam proces złomowania.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

38 thoughts on “Jak wygląda złomowanie samochodów? | Megamot

 1. 7:40 Zróbmy tak ja wezmę od Pana te nowiutkie auto jakim Pan jeździ i Pan płaci za wszystkie naprawy itd a ja dam Panu mojego Opla Vectre B i płacę za wszystkie naprawy…ciekawe kto wyjdzie na tym lepiej 😉
  8:40 Hahaha chyba na odwrót z ropy naftowej PET…a w drugą stronę nie wiem czy to opłacalne.

 2. Najdroższy złom w Polsce, obsługa cwaniakowata. Kiedyś chciałem oddać auto do kasacji to zaproponowali mi 500zł a inna stacja demontażu w promieniu 35km dała 1650zł. miesiąc wcześniej chciałem kupić wentylator do klimy do tego samochodu też na tym złomie to powiedzieli mi 400zł, a tu za całe auto miesiąc później chcieli dać 500zł kpina. Samo to świadczy o firmie.

 3. Fajnie silnik demontuja 🙂 a pozniej takie silniki trafiaja na allegro.pl albo sa sprzedawane dalej :). Nowy samochod jest tani ale do swojego czasu…. A stary samochod ktorego znamy jak dbamy to tak mamy.

 4. Oszuści i cwaniacy ! Samochód na złom to jak sama nazwa wskazuje ZŁOM to nie rozumiem takiego cwaniakowania tu szyba zbita tu lampy nie ma a tam cos jeszcze i cena w dół wgl to robią wielką łaske, że wezmą samochód i się ciesz, że wgl 100zł zaproponowali. Wiem jak to wygląda bo zlomowalem nie jedem samochód, spotkałem się jeszcze z takimi kutwami co bez OC nie chcą wgl samochodu

 5. Wystarczy do capa nie dawać samochodów jak głosi taką teorie że ludzie kupują nowe auta bo tanie a następnie po pięciu szesciu latach oddają je na złom

 6. Ja zadzwoniłem na auto złom i powiedziałem że mam autko do zezlomowania. Oni pytają czy kompletne, a ja ze tak, wszytko jest z tym że autko kompletnie rozwalone po przejściu kibiców. Blach pogiete, szyby powybijane, lusterka ect. A Ona ze musi zapytać właściciela, na co ja odpowiedziałem że auto kompletne i chce oddać na złom, a Wy że Musicie go odebrać bo tak mówi przepis. Hahahaha aa. I że nic nie zrobicie sorry hahhahaa

 7. Ekologicznie jest eksplatowac samochód az do momentu gdy naprawa stanie się całkowicie nie opłacalna. Drogo wychodzi nowy same ubespieczenie roczne to dwukrotna wartość mojego samochodu.

 8. I taki menel i machloj wydaje urzędowe poświadczenie złomowania – no rzesz kur…..ć gdzie sa ci wszyscy ekoterroryści pierdolący głupoty o ginących motylkach kiedy tony syfu lądują w ziemi ?

 9. hehe popieram tutaj którzy wypowiadają się że nowy samochód to tani… Panie prezesie może warto czasami się zastanowić co się mówi? Rozumiem jak się kupuję nowy samochód, to już nas serwis nie obowiązuję? Przynajmniej tak z wypowiedzi pana Prezesa można usłyszeć. Jeszcze pan tutaj mówi o ludziach którzy logicznie myślą kupują nowe samochody, czyli ludzie którzy nie myślą logicznie kupują używane auta?

 10. Śmiech na sali skandal!!! Ty nie możesz nic sprzedać ze swojego samochodu, a Ci złodzieje dają Ci 300zł za cały samochód i sprzedają jedną z 100 części za 200zł z Twojego samochodu…..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!