Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Jak upada legenda czyli Auto Nostalgia 2018 – Szrot Patrol #2 – MotoBieda

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaTegoroczna Auto Nostalgia na Stadionie Narodowym w Warszawie okazała się karykaturą poprzednich edycji. Sami zobaczcie w relacji. Ostrzegam – poleci mięso.

Drugi odcinek serii Szrot Patrol

Kontakt:
Zapraszam na świeżo założony fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/
Mail: motobieda@gmail.com

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

38 thoughts on “Jak upada legenda czyli Auto Nostalgia 2018 – Szrot Patrol #2 – MotoBieda

 1. I właśnie dlatego takie wystawy umierają, ponieważ zjeby chodzą za człowiekim i NIE DOTYKAJ, NIE OTWIERAJ, NIE ZA BLISKO, ZABIERZ DZIECKO itd.
  Jeśli ja mam za wstęp zapłacić i nie dotykać, a oglądać tylko z pięciu metrów, to za rok nie pójdę, a pooglądam zdjęcia w sieci za darmo.
  Właśnie po to ludzie PŁACĄ, żeby mogli więcej niż w internecie.
  I sam sobie odpowiedziałeś. Ludzie dotykają, ty im zabraniasz, więc jest ich coraz mniej. Mniej ludzi oznacza mniej pieniędzy. Mniej pieniędzy oznacza mniej wystawców i koło się zamyka.
  Jak można być tak ograniczonym, żeby tego nie rozumieć.

 2. A propo powiększenia penisa przez dotykanie drogiej fury przed powrotem do pasata:
  Jeśli w GTA SA CJ wysiądzie z drogiego auta to ma większy seksapil, niż jakby wysiadł z chujowego, więc w życiu musi być podobnie

 3. A ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. I nie będę krytykował krytyki ciasnoty, czy krytyki przeniesienia targów w inne miejsce. Jednak wkurzają mnie idioci przywożący autko na wystawę, a później "nie dotykaj". Jak ktos nie chce, żeby mu ata nie dotykać, to niech trzyma w szklanej gablocie w salonie własnego domu.

  Uwielbiam wszelkiej maści wystawy i targi. Zwłaszcza, kiedy eksponowane jest tam coś, czym sie interesuję.

  Wiadomo, że idąc na targi ZOO BOTANICA nie będę głaskał pająków, węży, czy rybek pływających w akwariach, ale kiedy idę z dzieckiem na wystawę kotów rasowych, to nic mnie nie wkurwia bardziej niż zakaz pogłaskania kotka przez moją córeczkę.

  Ani nie ciągnie go za ogon, ani mu sierści nie wyrywa, ani na niego nie krzyczy. Kotek leży, a dzieci chcą pogłaskać i głównie dlatego rodzice płacą za wstęp.

  Ostatni raz wszedłem na taką wystawę we wrocławskiej hali stulecia w 2019 roku. Okazało się że wystawa zorganizowana była w małym pomieszczeniu, wystawiających było dosłownie z trzydziestu i ani jeden nie pozwollił dzieciom pogłaskać kotka.

  Wstęp 45zł od osoby. Weszliśmy we troje, co dało nam 135 zł i za te pieniądze dziecku nie pozwolono pogłaskać ani jednego kota. Znaczy pozwolił jeden sprzedający. Pozwolił pogłaskać mojej córce wszystkie swoje kotki, ale wsunąłem mu dyskretnie do kieszonki 50 zł.

  TYlko jeśli tak, to za co ja do jasnej kurwy zapłaciłem? Bo poza kotkami, były tam stoiska sprzedające breloczki, koszulki, karmy dla kotków, oraz generalnie wszystko to, co mamy w sklepie zoologicznym. Jednak wstęp do sklepu zoologicznego jest bezpłatny. Ja zapłaciłem 135 zł.

  Od tamtej pory ma awersję na teksty w stylu: "nie ruszaj, nie dotykaj". O ile jeszcze w przypadku zwierząt, może to mieć uzasadnienie, bo zwierzęta się stresują, to co do jasnej kurwy stanie się samochodowi, kiedy dziecko sie o niego oprze. Zwłaszcza że w takim tłumie można to zrobić zwyczajnie niechcący.

 4. Święta…qrwa…prawda proszę Pana! Dlatego od momentu selfie na grillu mojego amerykańca oraz malunki artystyczne na okurzonej klapie bagażnika przez "bombelka" staram się qrwa omijać polskie targi/wystawy/zloty, bo bydło jest qrwa niemiłosierne i tylko odwiedzam zagraniczne imprezy, bo tam jest przepaść mentalna, a przede wszystkim poszanowanie cudzej własności… U nas nie szanują swego, więc i w (_!_) mają Twoje!

 5. Ja się pytam na uj w ogóle brać bachory na takie imprezy . Rozumie nastolatki ale małe wrzeszczące szarańcze lub tępe laski pchające wózek z niemowlakiem ?!?!

 6. to samo co classic moto show sytuacja zaobserwowana kolekcjoner motocykli z prl odjebanych jakby były to jakieś indiany a to jabane wski których remont kosztował pewnie 3x wartość a on tylko chodzi i kurwi że mu poobijali i jak takie imprezy mają się utrzymać bez wystawców

 7. Dawno już na ścianie wschodniej jak to wy nazywacie nie widziałem żadnego poloneza 🙂 więc nie wprowadzaj ludzi w błąd 😛 poza tym spoko filmik jak i pozostałe. Pozdrawiam

 8. No ale 125 (bez p) to była nowa buda ale podłoga i zawieszenie nawet we włoskim było z serii 1300/1500 – więc nie wiem czemu zawsze się mówi że my mamy tylko bude ze 125 a reszta stara. W rzeczywistości nasze 125p to jest buda i zawiecha 125 ze starymi silnikami.Lepsza zawiecha i podłoga we FIACIE była w 132 (następcy 125)

 9. Nie znoszę dotykaczy na wystawach. Uważam, że za wejście z dziećmi powinna być dopłata, a nie bilety ulgowe. Byłoby oburzenie, ale pewnie razem z pytaniem "dlaczego".

 10. W ogóle coś nie bangla ostatnio w zlotach wszelakich motoryzacyjnych – ostatnio byłem w Niepołomicach, gdzie miał być zlot muscle cars – i uwaga – samochodów było 15, w tym Subaru Impreza xD i Chrysler 300 C – czyli dupowóz

 11. Kurwa jak ja to dobrze znam. Brak barierek sprawia że ludzie właśnie zachowują się jak zwierzęta. Wszędzie włażą, macają a czasami to i pieprzą od rzeczy. A zwłaszcza gdy brak barierki wokół stołów na których grupka ludzi wystawi swoje prace z zakresu modelarstwa. Zwłaszcza dzieci nieupilnowane myśląc że to zabawki podlatują i biorą do łapy cudzą pracę i to w taki sposób biorą że zaraz coś z tego odleci. O ile ja staram się nie dotykać takich samochodów gdy stoją bez ogrodzenia ale i tak muszę często włazić w dziwne miejsca żeby zrobić zdjęcia szczegółów danego samochodu na potrzeby modelarskiej dokumentacji, modele fabrycznie nie rzadko mają błędy które trzeba naprawić i stąd to. Ale serio nie trawię takiego zoo.

 12. Byłem ostatnio na Oldtimer Show w warszawskiej hali Ptak Expo. Pomimo, że bilety były płatne, co powinno odtrącić część hołoty, to i tak normą było wieszanie się na zabytkach, drapanie zegarkami, twardymi elementami torebek itp. A już hitem było jak do rajdowego Malczana stojącego za takimi barierkami ze zwijanych pasków mamusia wpuściła bandę swoich bachorów. Po prostu odpięła pasek, a gówniaki oblepiły Malczana jak jebane muchy. Kurwa serio, zajebiście nie chciał bym się wystawiać z jakimś klasykiem w miejscu, gdzie łazi tyle bydła.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!