Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

DOBRE AUTO TO ZA MAŁO /CIESIÓŁKA

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaWycenimy i Kupimy Twoje Auto

Skup Aut Warszawa i okolice. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą szybko sprzedać swój samochód. Dokonamy bezpłatnej wyceny Twojego auta i ustalimy jego realną wartość. Jeśli chcesz nam zaoferować sprzedaż swojego samochodu – skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij bezpłatny formularz. Dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i kupimy Twoje auto natychmiast po ustaleniu jego ceny.

Wycena Samochodu

Wycena i skup aut odbywa się na podstawie naszych własnych doświadczeń handlowych. Ustalimy realną wartość samochodu zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Ocena wartości auta jest zawsze adekwatna do stanu w jakim się znajduje. Kupimy Twój samochód za możliwie najwyższą cenę.

Jakie Auta Kupujemy

Skupujemy auta tylko zarejestrowane w Polsce, w każdym stanie technicznym i wizualnym – używane i uszkodzone. Nie kupimy Twojego samochodu, gdy jest obciążony wadami prawnymi.

Transakcja

Transakcję przeprowadzamy zawsze w sposób bezpieczny i jako priorytet stawiamy zadowolenie obsługiwanego klienta. Podczas transakcji zawierana jest umowa sprzedaży samochodu (druk stosowanej umowy znajdziesz na naszej stronie – „do pobrania”). Zapłacimy za Twoje auto w dowolnej formie płatności – gotówka, przelew, wpłata do banku. Ty decydujesz o miejscu dokonania transakcji i odbioru Twojego samochodu. Pamiętaj również, że jeśli masz opłaconą polisę ubezpieczeniową OC/AC to możesz odzyskać zwrot za niewykorzystany okres składki poprzez otrzymanie od nas dokumentu wypowiedzenia ubezpieczenia (druk dostępny na naszej stronie – „do pobrania”). Tel:502-159-320

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!