Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Dlaczego nie możemy ciągle podróżować?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaDzisiaj odpowiemy na kilka pytań, które zadawaliście nam na Instagramie:
https://www.instagram.com/planeta_abstrakcja/

Materiał powstał przy współpracy z mBankiem. Tutaj znajdziecie ofertę naszego partnera –
http://www.mbank.pl/planeta

Więcej informacji o spotkaniach dla Patronów w poście na Patronite 🙂
https://patronite.pl/post/36477/garsc-ogloszen-o-spotkaniach

Szukamy Montażysty!

Szukamy montażysty, żeby zlecić część naszych materiałów (mniej więcej 20%) Chodzi o odcinki w miarę proste (surowy materiał mniej więcej do 5 godzin)

Z góry zaznaczamy – szukamy kogoś z doświadczeniem i kogoś kto dobrze zna naszą twórczość.

Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o przesłanie Waszego portfolio oraz wstępnej wyceny. Nie szukamy niczego po kosztach. Wiemy, że nasze materiały są trudne i wymagają sporo pracy. Biorąc po uwagę, że będziemy zlecać najprostsze materiały i taki jeden odcinek zajmie Wam pewnie z 3-5 dni roboty.

Z ludzi, których portfolia nam się spodobają wybierzemy kilka osób i poprosimy je o zmontowanie krótkiego materiału testowego (z surówki około 30 minut) Potem mamy nadzieję wybierzemy jedną osobę. Będziemy też prosić o podpisanie klauzuli poufności (dzielimy się surowymi materiałami)

Co cenimy:

– Samodzielność – jesteśmy bardzo zajęci i cenimy osoby, które same podejmują decyzje.
– Szacunek do dźwięku – bardzo zależny nam na podobnym poziomie głośności przez cały odcinek. Do tego jesteśmy wyczuleni na przejścia dźwiękowe między scenami.
– Szybkie cięcia. Jeśli znacie nasze odcinki wiecie o co chodzi. Nie lubimy przeciągania scen (chyba, że jest to uzasadnione) Wiele vlogowych wstawek w ogóle nie wykorzystujemy, wywiady też tniemy ostro. Nie lubimy nudy.
– Bez przesadnego efekciarstwa. Zbyt skomplikowane przejścia raczej nas nie kupią. Wolimy prostą formę.
– Pokora – często będziemy musieli zmienić niektóre rzeczy w materiale i zapewne nie będziemy mieli czasu na konsultacje. Szukamy kogoś, kto nie będzie miał z tym problemu.

Inspiracja:

Nasz obecny styl ukształtował się mniej więcej przy materiałach z Rosji i Mongolii. Ktoś kto potencjalnie miałby z nami współpracować musi dobrze znać te serie.

Warunki potencjalnej współpracy:

Widzimy to następująco. Wysyłamy do montażysty surówkę, nagrane lektory i pulę wstępnie wybranej przez nas muzyki (jako chmury używamy pClouda) Montażysta pracuje pod scenariuszem, w którym wyjaśniamy mniej więcej kiedy mają wejść offy, które sceny gdzie lądują itd. Oczekujemy, że montażysta dostarczy nam już gotowy odcinek ze zrobionym dźwiękiem i kolorami.

Największym problemem będą zapewne rozmowy z ludźmi i napisy. Postaramy się zlecać te odcinku, w których dialogów będzie mniej, jednak z pewnością się pojawią. Bardzo wątpliwe, żeby udało się znaleźć montażystę, który będzie znał kilka języków (w najbliższym czasie będziemy pracować głównie na francuskim, portugalskim i rosyjskim) Mamy więc 2 możliwości:
– Przy krótkich rozmowach, sami zrobimy napisy do dialogów i zapewne wstępnie je potniemy
– Przy długich rozmowach załatwi się tłumacza, który przetłumaczy całość, a montażysta podejmie decyzje, które sceny zostają.

Pracujemy w DaVinciResolve i chcielibyśmy docelowo otrzymać projekt, który sobie potem otwieramy i wprowadzamy poprawki według naszego uznania. Zatrudniamy na umowę o dzieło.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany współpracą z nami prosimy o maila z wstępną wyceną oraz portfolio.

Kontakt:
wspolpraca.planetaabstrakcja@gmail.com

Prosimy o zawarcie w mailu klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez kanał Planeta Abstrakcja zgodnie z obowiązującymi przepisami”.

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

33 thoughts on “Dlaczego nie możemy ciągle podróżować?

 1. Straciłam serce do podróży po uświadomieniu sobie kilku prawd:
  1. Dojazd zawsze zmęczy.
  2. Starowki większości miast europejskich są bardzo do siebie podobne.
  3. Upał zabija.
  4. Znajomości zawarte za granicą są nietrwałe.
  5. Istnieje granica zamożności, której nie warto przekraczac.

 2. Wcale by mi nie przeszkadzało gdybyście poświęcili jakość dla ilości, zamiast obrabiaćkqzda klatkę i z 15 godzin wybierać kilkanaście minut, moglibyście robić filmy nawet po 2 godziny, a i tak by się dobrze oglądało, zmieściło by się więcej ciekawego materiału

 3. Oglądam kanał irańczyka w polsce i mówił, ze Ludzie w krajach arabskich czesto zapraszaja nowo poznanych do domów, bo tak wypada w ich kulturze. To niekoniecznie znaczy, że naprawde chcą kogoś gościć i mogą być zdziwieni, że ludzie zachodu biorą to na serio.

 4. Totalny ogrom pracy Was to kosztuje, ale właśnie przez to widać w Waszych filmach ogromne zaangażowanie, pasję i przede wszystkim szacunek do widza. Jesteście najbardziej wartościowym kanałem podróżniczym na polskim YT, a na dodatek jesteście tak naturalni, tak fajni… uwielbiamy Was. Jak będziecie w Poznaniu to zapraszamy do siebie na obiad 😀

 5. No to już doczekaliśmy się wdzięczności od sąsiadów ze wschodu za dary od Polaków Polacy kierowcy tirów wracający z Ukrainy są zastraszani i bici przez ukraińskich kierowców . Dodatkowo Polacy rolnicy nie są wstanie sprzedać zboża bo zalewa nas ukraińskie zboże

 6. Szkoda ze yt płaci za wyświetlnia, a nie za czas poświęcony na dany film lub jakość wykonania, bo teraz bardzo dużo jest filmów wrzuconych prosto z ręki, które mają wielka oglądalność, a mniej docenia się takich twórców jak Wy 🙁

 7. Naprawdę szacun za to co robicie 🙂 jestem waszym wiernym fanem… i nie myślałem że tyle roboty w to musicie włożyć!
  Powodzenia i bezpiecznych powrotów z podróży!

 8. Obraliście taki kierunek jak Kanał podróżniczy. Większość dużych kanałów YouTubowych robi wszystko na miejscu lub raz na jakiś czas jadą gdzieś. Mają swoją ekipę. Wy musielibyście ciągać swoją ekipę po całym świecie. Może kiedyś… Tego wam życzę. Pozdrawiam

 9. Chciałbym Was zapytać. Ucząc się języków korzystacie z nauczycieli danego języka czy też wspomagacie się np. jakimiś aplikacjami do nauki języków czy też korzystacie z innych źródeł?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!