Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

DEBATA CRIME VS LSPD na 5City

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaDEBATA CRIME VS LSPD na 5City

Źródło :
https://www.twitch.tv/ewroon

#debata #ewroon #5City #LSPD #Crime #GTARP

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

25 thoughts on “DEBATA CRIME VS LSPD na 5City

 1. Bardzo zabawne że policja dostaje cały czas wpierdol xD 80% do 20% a tu jest płacz że są za mocni xD
  No cóż jak dla mnie a oglądam crime… policja jest za słaba i powinna być mocniejsza taka moja opinia…
  I o spadiniarza się ten eword sra że stoją w jednym miejscu xD to fajnie nie zauważyłem hehe jako jeden z nielicznych gra rp nie online no cóż…

 2. To jest z 26listopada i jest mowa o Tigerze który tym kierował i że wtedy nie było żadnych płaczów, tymczasem 03.01.2022r płakał na streamie jak go złapała policja xD

 3. Zgodzę się z pierwszem "mówcą" (crime), jak i też Pisikela ma poczęści rację. Natomiast wstawki ewrona, są błędne. Owszem, lspd ma łatwy dostęp, ale robienie tego samego w kółko jest nudne. LSPD przegina z długimi, bo im się nudzi, i chcą się rozerwać, wygrać, bo nikt przegrywać nie lubi. Czemu? Bo są znudzeni, bo crime robi to samo po pierdyliard razy. Czemu crime tak robi? Bo jednym z łatwych sposobów jak grindowanie tego samego napadu, gdy ma się już skuteczny plan. Więc by to zmienić, crime musi przestać robić w kółko to samo, a lspd jednocześnie odpuścić must wina, żeby oni chcieli coś innego robić. Tu jest obopólna wina.

 4. Nwm taku jak zawsze pierdoli jak debil norma. Oczywiste jest kurwa to, że PD ma przewagę w eq no kurwa roleplay to jest odwzorowanie realnego życia w możliwy sposób jaki daje GTA.
  Chłop który chce se odjebac napad IRL musi zakurwiac ponad 7 miesięcy minimum czyli to = 7 tygodni IC więc jest to fer. Oczywiste jest to,że policja tak jak irl ma od kurwy sprzętu normalnie w magazynach.
  No kurwa halo.
  Nwm taku odklejka z ewronem jak zawsze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!