Loading…

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa + Skup aut powypadkowych

Naprawimy twoje Auto lub Kupimy zepsute!
Kontakt

Czy warto kupić samochód powypadkowy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik WarszawaSUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/AdamKornackiTestuje?sub_confirmation=1 Szkoda szkodzie nierówna. Czasami wypadek czy kolizja praktycznie eliminują pojazd z dalszej eksploatacji, a czasami przy kilku fachowych ruchach jesteśmy w stanie w prosty sposób naprawić pojazd i zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo jego przyszłym właścicielom. Czy opłaca się naprawiać samochód, w którym stwierdzono szkodę całkowitą? Czy każde uszkodzenie nadwozia eliminuje pojazd w oczach potencjalnego kupującego? Jakie uszkodzenia są najtrudniejsze w naprawie? O tym wszystkim w dzisiejszym poradniku. To będzie petarda. Miłego odbioru! #motoryzacja #adamkornacki #automaniak

Pobrane z Youtube Warszawa serwis samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawskie USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane samochody ze Stanów Zjednoczonych są rozbite, podatne na wypadki i rozbite. Firma Warszawa Auto Import. Zapewniamy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich samochodów, w tym pojazdów prywatnych, komercyjnych i użytkowych. Oprócz usług mechanicznych możemy wykonać szeroko zakrojone naprawy powypadkowe dowolnej marki lub modelu prywatnego samochodu. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na godny zaufania mobilny serwis samochodowy. Serwis Warszawa dla samochodów importowanych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Warszawa USA- Samochody to przykłady samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Importowane uszkodzone samochody ze Stanów Zjednoczonych są niebezpieczne i łatwe do zniszczenia. Firma o nazwie Warsaw Automobile Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Oprócz normalnej konserwacji wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, możemy również podjąć się poważnych napraw powypadkowych pojazdów klientów. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że uzyskasz rzetelny mobilny serwis pojazdów.

Naprawa Samochodów Powypadkowych Warszawa.Kupimy auta w każdym stanie – Skup Samochodów 24 h/7 dni, Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie Auto, Załatwimy Wszystkie Formalności, Zadzwoń! Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Dojazd do klienta. Pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami. Skupujemy wszystkie auta. Skupujemy auta uszkodzona bez oc oraz badania technicznego, kasacja pojazdów. Najwyższe ceny, wstępna wycena przez telefon, płatność gotówką od ręki. Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa

25 thoughts on “Czy warto kupić samochód powypadkowy

 1. Przy całym szacunku do Pana Adama. To w filmie należało stanowczo podkreślić a nawet przestrzec, iż w szczególności aut nowych i produkowanych tak m.in. z ok. 10 lat wcześniej nie powinno się

  podchodzić w ogóle !!! do prostowania jakichkolwiek elementów nośnych i konstrukcyjnych (czytaj "szkieletowych") auta.

  Obecne samochody są projektowane ze względów bezpieczeństwa w taki sposób, że są bezpieczniejsze ale praktycznie

  są niestety jednorazówkami. Oczywiście jeśli stłuczka była np. z przodu i nie naruszyła płyty, to nawet sam producent umożliwia wymianę i naprawę auta zgodnie ze sztuką. A to czy się opłaci czy nie, to inna kwestia.

  Jak się ogląda takie auta powypadkowe to nawet widać gdzie jest "osłabiana" lub wzmacniana blacha/profile aby podczas uderzenia gięły się tak jak to zaprojektowano

  na deskach kreślarskich. Nie muszę tłumaczyć jak bezpieczna jest taka wyciągana konstrukcja lub prostowany jej element, który będzie musiał przyjąć ponowne uderzenie.

  Trochę zabrakło tego w filmie 😔

 2. Kupuję dla siebie tylko auta uszkodzone. Oczywiście na zachodzie i z prywatnych rąk lub dobrego źródła. Wymieniam elementy zgodnie ze sztuką i nie mam problemu. Wolę to niż auta z przebiegiem 180-220tys km igła full opcja okazja. Mnie zazwyczaj wychodzi trochę drożej finalnie samochód z większym przebiegiem niż na polskim rynku z mniejszym, igła. Tylko nie wiem czemu te z polskiego rynku się rozpadają na zdjęciach a „na miejscu” są tragiczne…?

 3. Generalnie najprościej rzecz biorąc…aby zakupić auto dobre – nie może być tanie…i to niezależnie od modelu czy rocznika. Trzeba za nie "przepłacić" jak to się w żargonie polskim mówi.Ale w przyszłości to się opłaci.Jeśli szukamy auta poniżej średniej ceny danego modelu no to robią się schody. Inny temat to wyposażenie. Jeśli chcemy kupić golasa to zakup nie będzie trudny. Ale jeśli szukamy auta "żeby było jakieś" czyli takiego samego auta ale z lepszym silnikiem, w ciekawym kolorze z szyberdachem, pamięcią foteli, w DSG i jeszcze ma być bezwypadkowy….no to trzeba założoną kwotę czasami pomnożyć x2.Szkoda natomiast w dzisiejszych autach nie musi być poważna aby koszty były wysokie.Np lekko uszkodzony przód w BMW czyli uszkodzone kamery przednie i boczne, night vision, dwa reflektory Adaptive led i mamy koszt 40-50 tys zł. Oczywiście aby było taniej trzeba szukać części na giełdzie bez papierów żeby wyjść na swoje. Sęk w tym, że naprawa aut po taniości to już przeszłość. Obecne auta są zbyt zaawansowane aby było tanio.pozdrawiam

 4. Panie Adamie, szanuję Pana pracę, uważam iż pod kątem treści robi to Pan naprawdę dobrze, aczkolwiek nieco przykro się patrzy na zasięgi filmów. Moim zdaniem zdecydowanie kuleje szata graficzna kanału, myślę że pod tym kątem kanał odbiega jakością w porównaniu do innych kanałów motoryzacyjnych. Pozdrawiam serdecznie

 5. Nigdy nie kupiłem auta wypadkowego, nie planuję i odradzam. Tylko extremista bierze walony sztot dla pokazania "dorobił się" i ma E60 śmietnik, a sąsiad ma "tylko E39" w oryginalnym lakierze. Największa szkoda, z jaką kupiłem auto, to z 20 lat temu w Monachium passat z 1994r kombi miał cofnięte zderzakiem i wewnątrz zderzaka krzywy element.

 6. i tu zaczyna się odwieczna walka dobra ze złem …… słowo klucz "jeżeli" naprawa została przeprowadzone zgodnie z normami bo każde auto da się naprawić, wszystko jest kwestią kosztów i staranności

 7. Lekkie uderzenie w przód mojego auta szkoda na 35tys kamera i radar tylko dostały niewielkie uszkodzenie zderzak do malowania a wartość odszkodowania to połowa wartości . Czy to duża szkoda ?

 8. W 2019 roku gość mi wjechał w tył auta gdy stałem na światłach. Miałem samochód nowy. Podłoga z tyłu uległa uszkodzeniu. Ubezpieczyciel stwierdził szkode całkowita, jednak chciałem naprawić nawet dopłacając ze swojej kieszeni. W serwisie człowiek mi powiedział, że mogą naprawić ale jak drugi raz ktoś by tak we mnie wjechał mógłbym nie przeżyć. Kilka tygodni później widziałem owe auto na jednej z aukcji jako "bezwypadkowe". Współczuję przyszłemu kierowcy i trzymam kciuki aby nikt w niego nie wjechał.

 9. Czy warto kupić powypadkowe to chyba najlepiej zapytać Pana kolegę Mikiciuka bo jego ostatni zakup AMG wychodzi że był powypadkowy jakieś 30-40 razy. 🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń!